NAVIREO

navireo

Navireo to bogaty funkcjonalnie i niezwykle intuicyjny w obsłudze system klasy ERP, który wspomaga zarządzanie w wielu średnich i dużych firmach różnych branż w Polsce i zagranicą. Dzięki sprawnemu wdrożeniu i łatwemu dostosowaniu do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, użytkownicy programu mogą cieszyć się z wielu korzyści, jakie oferuje to nowoczesne rozwiązanie.

Poznaj system ERP, który zapewnia dynamiczny rozwój firmy, usprawniając sprzedaż, optymalizując zapasy i wspomagając kontrolę kosztów.

moduły navireo

Navireo możne być w rozbudowany do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa z dowolnej branży, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Pomimo bogatej funkcjonalności, pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. System posiada budowę modułową i gwarantuje kompleksowe wsparcie firmy. Oprogramowanie łączy w jeden sprawny system najważniejsze obszary działalności przedsiębiorstwa: począwszy od obsługi działu handlowego, sklepu i magazynu, poprzez pełną obsługę finansowo-księgową, a skończywszy na obsłudze działu kadrowego oraz naliczaniu wynagrodzeń dla pracowników.

navireo_zakupy

Navireo to przede wszystkim system wspomagający zarządzanie firmą, który integruje najważniejsze obszary przedsiębiorstwa. Elementami wyróżniającymi Navireo od pozostałych systemów klasy ERP są to m.in.:

  • szeroka funkcjonalność
  • prosty i intuicyjny interfejs, który ułatwia łatwe poruszanie się po systemie przez użytkowników
  • możliwość rozbudowy systemu do indywidualnych potrzeb klienta.

SPRZEDAŻ – szybciej i efektywniej

Wspiera sprzedaż stacjonarną i internetową, detaliczną i hurtową, a także pracę w terenie przedstawicieli handlowych. Umożliwia też sprzedaż poprzez sklepy internetowe i serwisy aukcyjne, także zagraniczne. Zapewnia bezproblemowe przesyłanie informacji o towarach, cenach, statusach zamówień, promocjach. Z pomocą Navireo można prowadzić nawet rozbudowane kampanie marketingowe.

MAGAZYN – Kompleksowe zarządzanie

Kontrola stanu zapasów, lepsze planowanie zamówień, pilnowanie stanów minimalnych, skrócenie kosztów realizacji dostaw, mniejsze koszty dystrybucji, sprawdzanie terminów ważności towarów – to wciąż nie wszystkie korzyści w obszarze zarządzania magazynem, które przyniesie Navireo. A efektywne składowanie zapasów to klucz do trzymania dyscypliny w zakresie kosztów.

navireo_uzytkownicy

ZARZĄDZANIE FIRMĄ – optymalizacja działań

Aktualizacja danych o zrealizowanych transakcjach, zamówieniach, reklamacjach, dostawach i stanach magazynowych odbywa się na bieżąco. Informacje raz wprowadzone do systemu są dostępne z wielu miejsc, bo cały program pracuje w oparciu o wspólną bazę danych. Oznacza to wygodniejszą i szybszą pracę. Navireo daje też możliwość generowania prostych i rozbudowanych zestawień i raportów, które pomagają szybko dostrzec obszary wymagające zmian i optymalizacji.

NAVIREO 6 września 2017

Akceptujemy

Umożliwiamy zakup na raty

Kontakt:

Szczecińska 28A, 76-200 Słupsk
Telefon: (+48) 59 840 09 90
Fax: (+48) 59 841 42 82
Kom: +48 694 491 628 do 32

Punkty sprzedaży:

DARŁOWO

Com-Tel B. Szulc, W. Polskiego 64
Tel: 94 314 60 00

SŁAWNO

HUSQVARNA, Jedności Narodowej 25
Tel: 59 810 44 96